567
3456
5643
12345
3455

Останні новини

Читати всі новини
5 порад для підготовки автомобіля до осені
22.10.2018

Кузов і ЛФП
Ретельно огляньте кузов та лакофарбове покриття Вашого автомобіля. Якщо після активної річної експлуатації на ньому з'явилися механічні пошкодження і відколи фарби, не полінуйтеся усунути їх хоча б підручними засобами - зафарбувати «олівцем» в колір або локально фарбою по тону. Справа в тому, що висока вологість і можливі перепади температури «через нуль» осінніми ночами зроблять свою справу - наліт іржі утворюється досить швидко. Якщо перечекати і зиму (а в холодний сезон не кожен маляр візьметься за локальне фарбування), тоді витрати на ремонт виявляться куди більше. Також важливо пам'ятати, що восени збільшується кількість пилу і бруду на дорозі, яка повільно, але вірно зношує ЛФП. Кращий спосіб захисту - покриття кузова авто твердим (саме твердим, а не рідким, який зазвичай нав'язують мийники) воском.

Вологість в салоні
В салоні особливу увагу зверніть на вологість. Щоб зменшити кількість вологи в інтер'єрі і зберегти заводський ковролін сухим, на сезон дощів і снігопадів замініть тканинні килимки гумовими або силіконовими, які утримають вологу. Якщо ж переконання або кошти не дозволяють замінити килимки більш утилітарними, тоді регулярно стежте за тим, щоб оббивка була не  мокрою. Волога - вірна ознака швидкої корозії днища кузова. Перевірте також працездатність електропідігріву зовнішніх дзеркал і заднього скла, без яких доведеться непросто в дощові і просто сирі осінні дні. Не полінуйтеся перевірити як гріє ваша пічка в салоні.

Шини і диски

За колесами також потрібно уважно стежити. Сезонне перевзування не за горами, проте навіть до нього потрібно проконтролювати тиск в шинах. Восени добовий перепад температур досягає 17-20 градусів. При цьому тиск в шинах може знижуватися і без серйозної проблеми. А якщо у Вашого авто ще й литі або штамповані диски з подряпинами і сколами - підфарбуйте їх лаком в колір. Взимку в мороз цього робити вам не захочеться, а хімікати, якими посипають / поливають дороги в негоду, дуже сильно впливають на «легкі» сплави, викликаючи їх корозію.

Щітки і механізм «двірників»

Восени також не зайве простежити за тим як працюють щітки "двірників": не залишають вони на склі пропусків,чи  не сіпаються  під час роботи ... Якщо відповідь позитивна, - перед Вами явні ознаками їх швидкої смерті. Якщо чуєте неприємний звук (скрип, потріскування) під час роботи трапеції склоочисників, то її, можливо пора змастити.

Акумулятор і фари

Незважаючи на залишковий пробіг до регламентного ТО, перед осіннім сезоном не зайве зазирнути і під капот. Слід хоча б візуально перевірити високовольтні дроти на предмет ущільнень, тріщин, зруйнованої оболонки. А якщо вже залізли в моторний відсік, подивіться як давно служить акумулятор Вашого авто. Якщо він ще досить свіжий, то вистачить просто профілактичної підзарядки. Ну і завершуючи огляд електрики, загляньте машині «в очі»: запотівання фар і замерзання  концентрату може привести до окислення контактів, виходу з ладу ламп і навіть руйнування відбивачів оптики. Зазвичай причиною запотівання фар і ліхтарів стає негерметичність їх корпусів.

Рідини
17.10.2018

    ORLEN OIL з початку своєї діяльності, з метою задоволення повного спектра потреб водіїв в області експлуатаційних засобів для автомобілів, також почав виотовляти експлуатаційні рідини. Ці продукти засновані на новітніх технологіях, і їх розробкою займається висококваліфікований технічний персонал.
    
Завдяки багаторічному досвіду, сучасній лабораторії і доступу до новітніх технологій,  клієнту пропонується продукт з високим рівнем технології і якості. Як у випадку моторних олив в першу чергу, звертається увага на якість роботи двигуна, так при виготовленні експлуатаційних рідин, на першому місці знаходиться безпека водія.

Лінійка олив Platinum Pro
10.10.2018

    Platinum Pro це найновіша генерація професійних олив для двигунів з революційною технологією SMART Formula а також системою подвійної фільтрації оливи.
Оливи виконують найновіші якісні стандарти згідно API і ACEA, володіють численними схваленнями і допусками провідних виробників автомобілів в т.ч.: VW, MB, Ford, Renault, PSA Peugeot Citroën

    Оливи Platinum Pro то найбільш сучасні оливи в пропозиції ORLEN OIL, створені спеціально для Авторизованих Сервісів Обслуговування а також вимогливих водіїв легкових автомобілів.

До лінійки олив входять:

Моторизація

Промисловість

79022, м. Львiв, вул. Городоцька, 174

Львiв: 067 353 3450