Договір купівлі - продажу

Здійснюючи покупку  в інтернет-магазині, клієнт погоджується з усіма нижчепереліченими умовами.

Громадянин (ка), іменований (а) надалі «Покупець», що діє (а) на підставі особистого волевиявлення, з одного боку, і ТОВ «ЛОКО», що діє на підставі статуту, іменована надалі «Продавець», з іншого боку, уклали цей договір про наступне:
1. Загальні положення.
1.1. Цей договір є публічною офертою і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через інтернет-магазин).
1.2. У разі прийняття умов Даного договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (ка), що виробляє акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення  в розмірі 100% на умовах Цього договору.

2. Терміни та визначення.


2.1. «Товар» -  об'єкт купівлі-продажу, не вилучений і не обмежений у цивільному обороті і представлений до продажу в Інтернет-магазині.

2.2 «Покупець» - будь-яка повнолітня, дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали Веб-сайт www.loko.com.ua  та мають намір придбати той чи інший Товар.

2.3  «Продавець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, які є власниками чи розповсюджувачами Товару та за допомогою Веб-сайту  мають намір його продати.


2.4. «Інтернет-магазин» - сайт, на якому будь-який Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом і цінами на Товари, вибрати певний Товар, спосіб оплати і доставки Товарів, зробити Замовлення.

3. Предмет договору.
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.
3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині у тому числі:
а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині, чи замовлення по телефону.
в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;
г) виконання та передача замовлення Покупцеві у власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформлення замовлення.
4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в інтернет-магазині або по телефону.

5. Вартість і порядок оплати замовлення.
5.1. Повна вартість замовлення складається з вартості товару в інтернет-магазині і вартості доставки.
5.2. Вартість доставки в інтернет-магазині не вказана і залежить від діючих тарифів транспортної організації.
5.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині протягом п'яти робочих днів з дати оформлення замовлення в розмірі 100% передоплати.

6. Доставка замовлення.
6.1. Загальний термін доставки товару зі складу, складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. Термін обробки замовлення до трьох робочих днів. Термін доставки спеціалізованою організацією вказано в інтернет-магазині приблизно і залежить від обраного способу доставки.
7. Порядок повернення товару.
7.1. Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом (3) трьох днів з дати отримання товару, за умови збереження товарного вигляду і споживчих якостей товару. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок протягом (5) п'яти днів з дати отримання товару. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням вартості накладних витрат, протягом десяти робочих днів з дати отримання повернутого товару на свій склад.
7.2. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний товар. Покупець зобов'язаний повернути товар на склад Продавця за свій рахунок протягом (5) п'яти днів з дати отримання товару. Продавець задовольняє вимогу Покупця на протязі місяця з дати отримання повернутого товару на свій склад.

8. Права та обов'язки сторін.
8.1. Покупець зобов'язаний:
а) оформити замовлення в інтернет-магазині.
б) своєчасно оплатити та забрати замовлення на умовах Цього договору.
8.2.Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов Даного договору.

8.3.Продавец зобов'язаний:
а) дотримуватися умов цього договору.
б) передати Покупцю товар відповідно до обраного зразком в інтернет-магазині, оформленим замовленням та умовами цього договору.
в) нести повну відповідальність перед Покупцем за виконання замовлення до передачі замовлення Покупцеві.
г) Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльності третіх осіб.

9. Відповідальність сторін.
9.1. У разі форс-мажорних обставин, сторони звільняються від виконання цього договору.
9.2. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку договір може бути розірваний.

10. Цей договір набуває чинності з дати його оприлюднення на сайті: www.loko.com.ua