Компанія

Фірма "ЛОКО" заснована в 1992 році. З 1999 року є авторизованим дистриб'ютором в Україні компанії ORLEN OIL та авторизованим конфекціонером Польського Нафтового Концерну ORLEN - найбільшого нафтового концерну в Східній та Центральній Європі.

    Основним напрямком діяльності фірми є оптові поставки нафтопродуктів та додатків для них, а саме : олив, мастил, присадок до палива, експлуатаційних рідин.

    Основними товарами є:

- широка лінійка професійних моторних олив;
- промислові оливи: гідравлічні, компресорні, турбінні;
- трансмісійні оливи;
- оливи для будівельної та вантажної техніки;
- оливи для сільськогосподарської та водної техніки;
- оливи для двигунів, вантажних автомобілів та автобусів;
- технічні оливи спеціального призначення;
- пластичні мастила;
- робочі рідини;
- базові оливи;
- автомобільна косметика та автохімія.

   Суттєвою перевагою нашої продукції є невелика вартість при стабільно високій якості, яка часто випереджає відомі західні аналоги. Підтвердженням цьому є найсучасніші допуски та апробати світових виробників:

- Mercedes- Benz;
- BMW;
- VW;
- Porsche; 
- MAN;
- Volvo;
- Renault; 
- Scania;
- Siemens;
- ALSTOM; 
- Ferrit;
- ZETOR;
- BUMECH.

Наші експлуатаційні рідини відзначені багатьма поважними нагородами за якість. Вся продукція має необхідні дозвільні документи та сертифікована в Україні за програмою з обстеженням виробництва.

Партнерами нашої фірми є відомі українські підприємства та кінцеві споживачі, для зручності яких створена можливість замовляти товари безпосередньо на сайті. 

Для підприємств торгівлі та сервісу наш персонал проводить навчання та надає кваліфіковані консультації по підбору асортименту і його застосуванню. 

Підприємствам-виробникам та перевізникам пропонуємо зручно розфасовані:  бочки, контейнери та наливом, а також пристрої для їх розливу.

Відпрацьована система доставки і широкий асортимент дозволяють нам професійно, вчасно і на вигідних умовах постачати товари до наших клієнтів по всій території України, забезпечуючи цим безперебійну роботу їхніх підприємств.

Моторизація

Промисловість