Останні новини

Показувати за період:

Всі новини
  • Всі новини
  • Останій місяць
  • Останні 3 місяці
  • Останні 6 місяців
  • Останній рік
Привітання з нагоди багаторічної сумлінної праці
22.11.2019


З нагоди 13-річчя трудової діяльності у ТзОВ «ЛОКО» вітаємо Ігора Остаповича Волощака - Начальника відділу збуту.

За ці роки він вніс значний особистий вклад у розвиток фірми, є харизматичною особистістю, добрим колегою і порадником. 

Дякуємо за роки спільної праці! 

Бажаємо нових успіхів та не зупинятись на досягненому. 

З повагою колектив «ЛОКО»

  

Сезон KIA PLATINUM CUP 2019 завершено!
18.11.2019

    Нікодем Вєржбіцкі найкращий водій першої гонки KIA PLATINUM CUP в Монці!

    Цього року KIA MOTORS POLSKA та ORLEN OIL продовжили співпрацю в рамках проекту KIA PLATINUM CUP, який вкотре зазнав масштабного успіху. Зі слів очевидців, серед яких були і представники фірми «ЛОКО» за час KIA PLATINUM CUP водії мали можливість проїхати майже 700 гоночних кілометрів, а додавання кваліфікації та навчання до цієї кількості перевищило понад 2000 кілометрів. Загалом стартові конкуренти мали можливість змагатись  близько 70 годин!

    Сезон цього року розпочався на Хунгарорінг поблизу Будапешту, пізніше водії змагалися на Red Bull Ring, Під час домашнього туру у Познані, на Slovakiaringu та Автодромі Most.  Боротьба закінчилася на легендарній трасі Монца, що поблизу італійського Мілану.

    Сезон 2019 року ввійшов в історію і, безумовно, належав до одного з найцікавіших чемпіонатів Польщі Kia Picanto. Співпраця  компанії ORLEN OIL та інших партнерів забезпечила найкращі змагання із всіх гонок.

 

ORLEN OIL розпочинає рекламну компанію за участю Роберта Кубіци!
03.09.2019

    1 вересня розпочалась рекламна компанія ORLEN OIL за участю Роберта Кубіци – єдиного в історії поляка Формули 1.  В цілому кампанія спрямована на підвищення рівня обізнаності та формуванні іміджу марки PLATINUM.

    Рекламне відео за участю Роберта можна побачити на ТВП та Polsat TV, а також на тематичних каналах цих станцій. Крім того, вона з’явиться і на сервісах VOD (IPLA, TVP, ZPR, Interia). Кампанія   триватиме 3 тижні.З Днем Незалежності України!
23.08.2019

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та з Днем Незалежності України!

Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Від усього серця бажаємо, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Успіхів і плідної праці на благо українського народу. 

Слава Україні! Героям Слава!Чемпіонат Польщі Platinum Rider з Супер Ендуро
20.08.2019

    Впродовж 24-25 серпня в Єлєней Долінє біля Ельблонга відбудеться Чемпіонат Польщі Platinum Rider з Супер Ендуро, змагання вищого класу організоване Варміньським авто-мото клубом. Титульним спонсором події є ORLEN OIL.

    Події Супер Ендуро набувають все більшої популярності в Польщі, збираючи з року в рік все більшу кількість спортсменів та любителів, а також глядачів з усієї країни.

    У Чемпіонаті Польщі PLATINUM RIDER стартуватимуть учасники Чемпіонату Світу: Александр Готковскі, Гжегож Каргул та віце-чемпіон світу 2017/2018 серед юніорів Еміль Ющак. Останній з них їде як до цього у класифікації Чемпіонатів Польщі з найбільшою кількістю виграних етапів.

    25 серпня відбудеться другий етап KTMsklep.pl Enduro Race, який вже після першого дня забезпечить глядачам чергову дозу емоцій. Захід супроводжуватиметься атмосферою пікніка. 

    Одним із спонсорів заходу є ORLEN OIL - виробник PLATINUM RIDER - олив для мотоциклетних двигунів, котрі забезпечують кращу роботу коробки передач при одночасному підтриманні ідеальної чистоти компонентів у будь-яких умовах руху - просте, легкодоступне та практичне рішення для мотоциклістів.
Baja Aragón: Пшигоньський на третьому місці. Гравці команди ORLEN закінчили змагання на іспанському ралі Baja Aragón.
06.08.2019

У 36-му випуску заходу Куба Пшигонський вп’яте втримав третю позицію, Мацей Геммза піднявся на 6 місце в загальній класифікації. Адам Томічек, який зазнав несправності мотоцикла, боровся з технічними проблемами. Мотоциклісти ORLEN Team закінчили змагання на подіумах у класифікації юніорів - Мацей Гімза був 2, Адам Томічек 3.

- В Іспанії ми добре виступили, задоволені подіумом та до кінця боролись з Мартіном Прокопом та Джоаном Ромою. Останній етап був вирішальним, ми виклались на повну.

За 40 км до останнього розділу у нас виникла поломка з насосом, що охолоджує гальма, в певний момент температура гальм сягала близько 200 градусів, машина практично не гальмувала, але нам вдалося це контролювати. Погодні умови були дуже мінливими: від дощу та шторму до спекотної погоди та багато пилу. На маршруті було багато шанувальників, а це завжди мотивує. Маршрут був дуже вузьким, шини та гальма сильно експлуатувались, потрібно було бути обережними збоку дороги, щоб не порізати шину. Я радий, що ми повернулись до гри, - сказав Куба Пшигонський.

Класифікацію автомобіля виграла Орландо Теранова з пілотом Ронні Грауе (MINI John Cooper Works Rally). Серед групи мотоциклістів найкращим виявився Майкл Метге (Шерко).Концентрат чи готовий антифриз? В чому небезпека?
24.07.2019

    Таке запитання можна почути доволі часто. І відповіді бувають абсолютно різними, часто протилежними. Попробуємо і ми дати свою коротку відповідь на це питання.

    Для початку розберемося з визначеннями.

    Концентрат антифризу чи охолоджуючої рідини – це суміш спиртів з облагороджуючими додатками (присадками). В якісних концентратів це, як правило, двоатомні спирти. Наприклад моноетиленгліколь (скорочено МЕГ) чи пропіленгліколь. Температура кристалізації концентрату на такій основі складає приблизно -15°C. Після розбавлення водою цю температуру можна обнизати до -75°C.
       Готовий до використання антифриз – це суміш концентрату розведеного водою. В залежності від пропорції можна отримати необхідну температуру застигання.
І тут напрошується відповідь, що концентрат використовувати є більш раціонально, адже можна самому вплинути на температуру застигання.
Але виявляється не все так просто.
   По-перше. Саме вода є основною причиною різного роду корозій і найбезпечнішої з них – кавітації.
  По-друге. Окрім температури кристалізації не менш важливим показником є температура кипіння і ці величини пов’язані між собою дуже тісно.
Як говорилось раніше, температура кристалізації концентрату становить -15°C, а температура кипіння +85°C. Таких показників для системи охолодження явно замало.
    По-третє. Розбавляючи концентрат ми розбавляємо і наявні в ньому присадки ( антикорозійні, протипінні і так далі), а їх відсоток може складати всього 2% від вмісту концентрату. Тому неточність при розбавленні може мати істотний вплив на експлуатаційні характеристики рідини.
    По-четверте. Розводячи концентрат треба звернути увагу, як саме дотримуватись пропорцій у ваговому чи ємкісному вираженні. По скільки рідини мають різну густину.
Наприклад, 1 кг концентрату антифризу це приблизно 0,93 літри, а 1 кг води це приблизно 1 літр!
    Таким чином, розведення концентрату водою не є такою простою справою, як це може видатись на перший погляд, адже для цього потрібно володіти певними знаннями про характеристики продуктів, мати спеціально підготовлену воду і можливість визначити кінцеві характеристики антифризу. Адже коли ми купуємо готову рідину, то виробник зобов’язаний проінформувати нас про фізико-хімічні властивості продукту, вплив рідини на метали, ущільнювачі, наявність проведених тестів готової рідини.
    Поскільки відповідальність за готовий продукт несе його виробник, а за продукт створений нами самими з двох складників концентрату та води – практично ніхто, моя порада вибирати готовий продукт. І добре коли цей продукт виготовлений у відповідності з нормами чи затвердженими стандартами (наприклад ASTM-D) і пройшов випробування, такі як: 1064-годинний тест з провіркою корозійної дії на метали. Зовсім не погано було б, як би такий продукт володів ще й допусками виробників двигунів чи обладнення.
   
 З побажаннями безаварійної експлуатації
    Петро Король.


Нам 27 років!
16.07.2019

    12 липня 2019 року, фірма «ЛОКО» святкує своє 27 день народження.

    Ми щиро висловлюємо свою вдячність всім: Співробітникам, Партнерам та Клієнтам!

   Дякуємо за те, що ми змогли досягти значних успіхів на ринку мастильних матеріалів, та за те, що ми впевнені в своїх силах та у завтрашньому дні.Відкриття та освячення нового адміністративного приміщення
11.07.2019

     5 липня 2019 року, відбулась довгоочікувана подія, а саме відкриття нового офісу фірми «ЛОКО». Тривалі роботи з будівництва та реконструкції були завершенні саме до 27 річниці з дня заснування підприємства. З цієї нагоди відбулось урочисте освячення приміщення, учасниками якого були наші 20 - річні партнери – ORLEN OIL Sp. z o. o., PKN ORLEN та локальні партнери, а також друзі фірми. 

Зі слів запрошених новий сучасний офіс компанії вражає своєю раціональністю та комфортними умовами праці. Зі слів генерального директора «ЛОКО» власне це і було основою проектування. 

   Проект фірми BODNEVYCH IRYNA INTERIOR DESIGN STUDIO є поєднанням витонченості з комфортом та раціональністю. 

   Більше фотографії тут: https://fex.net/s/blmsk6vЧекаємо на Вас за новою адресою
08.06.2019

    З 10.06.2019 року фірма «ЛОКО» змінює місце розташування на комфортабельне офісне приміщення за адресою:

м. Львів, вул. Виговського 5б. 

Запрошуємо партнерів та клієнтів завітати до нас


Перший раунд чемпіонату Польщі по дрифтингу – за нами
30.05.2019

    У минулі вихідні відбувся перший раунд чемпіонату Польщі по дрифтингу. За звання чемпіона Польщі 2019 змагався Куба Пшигонський. У новій версії своєї Toyota GT86 завершив конкурс у класі PRO на TOP 16.

    Нажаль,під час їзди виникла проблема із системою управління двигуна, що дозволило здійснити лише один вдалий виїзд. На п’єдесталі в класі PRO у місті Сломчин участь у змаганнях взяли Петро Троянек, Ігор Столарек і Яцек Попіолек.

- Наш новий автомобіль виступив дуже добре, але нажаль через невелику електричну поломку я здійснив лише один хороший виїзд, усі наступні були слабшими.  Перша спроба була виконана найкраще, що характеризує автомобіль як швидкий та  конкурентоспроможній. Під час другого виїзду, що відбувається у парах, я припустився помилки і випав, але іноді це відбувається. Загалом я задоволений, що після зимової перерви автомобіль знаходиться в хорошому стані. Потрібно поєднати його з кращими початками – розповідає Куба Пшигонський.

    Проведення другого раунду чемпіонату Польщі по дрифтингу заплановано 14-15 червня на шляху Кельце. Цикл чемпіонату включатиме 6 раундів.

   

Мотошоу 2019
21.05.2019

    18-19 травня ORLEN OIL взяли участь у мотошоу, яке відбулося у Міжнародному торгово-виставковому центрі ЕКСПО Краків. Це шоста річниця найбільшої автоподії на півдні Польщі: виставкова зона, зіркові гості, тестування автомобілів, захоплюючі змагання, Тюнінг-шоу!

     ORLEN OIL представили стенд W21 у залі "Вісла", де можна було перевірити свої уміння на симуляторі автомобіля, взяти участь у конкурсі на найкоротший час їзди та отримати приємні призи.

 


Джерело - http://www.orlenoil.pl

ORLEN OIL INDUSTRIAL LUBRICANTS - бренд промислових масел
10.05.2019

    Останні роботи в області брендів призвели до створення новинки - ORLEN OIL INDUSTRIAL LUBRICANTS, - яка присвячена сегменту промислових масел.

    «Відділення нового бренду було продиктоване тим, що під нинішньою «парасолькою» ORLEN OIL існували як виробничі, так і автомобільні марки, а також корпоративний бренд. Така ситуація потребує змін, оскільки існує ризик скупчення під одним брендом надзвичайно різних пропозицій», - сказав Пшемислав Нєдзєльський, менеджер з продукції ORLEN OIL.

    Першим етапом впровадження нової марки ORLEN OIL INDUSTRIAL LUBRICANTS є зміна візуалізації упаковки B60L і B205L.


Конгрес PolMaintenance 2019 позаду
02.05.2019

   Нещодавно в м. Яхранка, недалеко від Варшави, відбувся щорічний конгрес PolMaintenance, організований журналом «Służba Utrzymania Ruchu».

    PolMaintenance - це показник рівня фахових знань, це можливість встановити нові контакти та побудувати ділові відносини. Зустріч була повна лекцій, цікавих гостей та обміну досвідом між учасниками. Від імені ORLEN OIL на зустрічі взяли участь: Бартломей Порц та Міхал Вонтрубскі з Відділу продажу TFM. Під час виставки була представлена нова послуга від ORLEN OIL - TOTAL FLUID MANAGEMENT (TFM).

    Детальніше про послугу можна прочитати за посиланням: TOTAL FLUID MANAGEMENT


  

Джерело - www.orlenoil.pl


65-та конференція Maintenance-Tech
18.04.2019

      Цьогоріч  ORLEN OIL взяли участь у 65-тій конференції з технічного обслуговування Maintenance-Tech на тему "Економічні та інноваційні рішення у сфері технічного обслуговування, діагностики та модернізації промислових об'єктів" (м. Люблін). 

    Перший день конференції був наповнений безліччю предметних лекцій представників різних галузей. Під час зустрічі експерти обмінялися досвідом та ідеями щодо останніх тенденцій на ринку. Крім того, під час конференції відбувся конкурс на кращий стенд, на якому представники ORLEN OIL посіли почесне друге місце. Наступного дня, окрім лекцій, відбулася поїздка до Цукеркової фабрики в м. Пщолка. Під час візиту гості мали можливість побачити автоматизовані виробничі лінії та сучасну лабораторію, в якій контролюється виробничий процес.

    Від імені ORLEN OIL на конференції взяли участь Богдан Лонгава та Яцек Фористек, які презентували тему «Методи та новітні технології змазування». ORLEN OIL, як один з провідних виробників і дистриб'юторів мастильних матеріалів з більш ніж 20-річним досвідом, має широкий спектр пропозицій в області виробництва та дистрибуції мастил. Тут ви знайдете продукти найвищої якості: від мастил автомобільної промисловості до сільськогосподарських мастил, робочих рідин і косметики. Найвища якість продукції, яку пропонує ORLEN OIL, підтверджена численними допусками, сертифікатами якості та випробуваннями відомих виробників автомобілів і промислових машин.

  

Джерело - www.orlenoil.pl

Лукасевич, романтичний нафтовик
10.04.2019

    12 квітня 2019 р о 19:30 відбудеться національна прем'єра фільму "Лукасевич, романтичний нафтовик" у Ясельському домі культури, м. Ясло, Польща. Спонсорами фільму є компанії та установи, пов'язані з нафтовою, газовою та нафтохімічною промисловістю, включаючи групу ORLEN та, зокрема, ORLEN OIL.

    Це п'ятий фільм Богдана Міщака з циклу «Історичний пейзаж Підкарпаття». Продюсер – власник телевізійного каналу «Об’єктив» у м. Кросно. Режисер фільму - тележурналіст Мацєй Вуйцік. Сценарій написав Лукаш Вальчак. Маріуш Бонашевскі буде грати роль Ігнатія Лукасевича.

    Вигаданий документальний фільм, присвячений творцю польської нафтової промисловості Ігнатію Лукасевичу, має на меті показати і довести, що колиска світової нафтової промисловості розташована в Бурбці в Підкарпатському регіоні, де було створено першу нафтову шахту. Лукасевич - повстанець, творець нафтової промисловості в бідній Галичині. Він є прикладом наполегливості та старанності, а також чесності та соціальної відповідальності.

    Подія охоплює 1848 - 1870 рр. - від моменту як Лукасевич почав працювати у Львові як фармацевт і до управління нафтопереробним заводом в Хоркувці. Сценарій фільму був зроблений на основі інтерв'ю з Лукасевичем, яке проводив краківський журналіст Фелікс Ян Щенсни-Моравскі. До цих пір збереглася лише одна копія книги з записом цієї бесіди під назвою "Світ Божий і життя у ньому". Реалістичною сценографією для зйомок стали нафтові свердловини та шахти, що зберігалися в місцевому музеї під відкритим небом.

    Безумовно, ідеальною нагодою створити цей фільм стала 200-та річниця з дня народження Ігнатія Лукасевича, що припадає на 2022 рік та, також, 165-річчя винайдення нафтової лампи.

 

Джерело - www.orlenoil.pl


Перший тур KIA PLATINUM RALLY CUP
02.04.2019

    У минулі вихідні (30-31 березня) в м. Егер, Угорщина, відбувся перший тур KIA PLATINUM RALLY CUP - нова серія гонок, спонсорованих ORLEN OIL. Вони є частиною чемпіонату з ралі Угорщини. Перший заїзд відбувся під час EGER RALLYE.

    Переможцями першого туру стали Adrienn Vogel (водій) і Ivett Notheish (пілот), які подолали ралі з семи етапів за 47:00.6 хв., здобувши перевагу в 3:06.2 хв. над другою командою - Krajnyák Petra (водій) i Velezdi Eszter (пілот). П’єдестал доповнили Méhész Attila (водій) і Mireider Csaba (пілот), які подолали маршрут ралі за 54:42.6 хв. 

    Всі водії, які беруть участь у серії KIA PLATINUM RALLY CUP, змагаються на автомобілях KIA PICANTO. Наступні гонки з серії KIA PLATINUM RALLY CUP відбудуться в наступні дати:

Székesfehérvár Rallye: 07-09.06.2019.

Baranya kupa: 01-03.08.2019.

Ózd-Salgó Rallye: 23-25.08.2019.

Mecsek Rallye: 11-13.10.2019.

       

Джерело - http://www.orlenoil.pl