Kleen-flo 810 Монтажна паста (до 1150 С)/Anti-Seize & Sealing Compound

Фасовка Ціна Кількість
275г 353.40 UAH
Сума (UAH):
0.00

Kleen-flo 810 Монтажна паста (до 1150 С)/Anti-Seize & Sealing Compound

Суміш з порошкоподібного графіту, міді, бронзи, цинку і алюмінію в мастильній суспензії, яка наноситься на деталі, що підлягають зборці, захищає від блокування, фарбування, корозії, тертя і т. д. Забезпечує герметизацію між пов'язаними елементами. Застосування невеликого шару до зібраних деталей забезпечує безперебійний демонтаж навіть при впливі високих температур (до + 1150 °C). Він відмінно замінює звичайний графіт і молибденове мастило. Ідеально підходить для засувок, шарнірів, радіаторних пробок, компресорних насосів, двигунів і гнучких з'єднань. Запобігає осіданню вугілля на клапанах, що дозволяє їм працювати належним чином. Захищає від корозії, полегшуючи роботу перемикачів, трансмісій і гальм. Рекомендується використовувати препарат при монтажі наконечників інжекторів, свічок запалювання та компонентів вихлопної системи.

Запобігає закипанню всіх різьбових деталей, спричинене теплом, корозією, тертям, іржею, вуглецевим плавленням та гальванічним заглибленням. Захищає деталі до 1150 ° C (2100 ° F).

Суміш з порошкоподібного графіту, міді, бронзи, цинку і алюмінію в мастильній суспензії, яка наноситься на деталі, що підлягають зборці, захищає від блокування, фарбування, корозії, тертя і т. д.

Забезпечує герметизацію між пов'язаними елементами.

Застосування невеликим шаром до зібраних деталей забезпечує безперебійний демонтаж навіть при впливі високих температур (до + 1150 °C).

Він відмінно замінює звичайний графіт і молибденове мастило.

Ідеально підходить для засувок, шарнірів, радіаторних пробок, компресорних насосів, двигунів і гнучких з'єднань.

Запобігає осіданню вугілля на клапанах, що дозволяє їм працювати належним чином.

Захищає від корозії, полегшуючи роботу перемикачів, трансмісій і гальм.

Рекомендується використовувати препарат при монтажі наконечників інжекторів, свічок запалювання та компонентів вихлопної системи.