Smarol NANO косарки

Клас якості:: NLGI 2

 

Загальна характеристика

SMAROL NANO для косарок призначений для змащення різних типів кутових редукторів газонокосарок. Олива зроблена з високоякісної базової оливи з комплексною літієво-кальцієвою оливою. Олива збагачена добавками, що мають антикорозійну дію, і EP. Унаслідок використаного згущувача для них характерна висока температура кроплення і висока механічна стабільність. Ця олива стійка до корозії, окислювання і вимивання водою. Містить унікальну формулу NANO, завдяки якій відмінно прилягає до поверхонь, створюючи міцний шар, стійкий до великих навантажень, а також до дії вологості, кислот, лугів і дуже високих температур. Застосування субстанції з найбільш низьким з відомих коефіцієнтів тертя, WT - нижче 0.03, забезпечує дуже хороші властивості, що перешкоджають заїданню.

 

колір: сріблясто-чорний

 

Застосування

SMAROL NANO для косарок призначений насамперед для змащення різних типів кутових редукторів всіх типів косарок і газонокосарок, що працюють на бензинових і електродвигунах. Успішно може застосовуватися в домашньому господарстві, в майстерні і на фермерських подвір'ях для змащення й запобігання від корозії петель, замків, різьблення, а також елементів машин і транспортних засобів. SMAROL NANO для косарок призначений для застосування в широкому діапазоні температур - від -30 ° C до + 160 ° C, а в умовах сухості навіть до понад 500 ° C.

SMAROL NANO для косарок забезпечує зниження рівня зносу і тертя, що досягається завдяки дуже високим параметрам навантаження до моменту зварювання - 500 кг і дуже невеликому діаметру ушкодження - 0,5 мм.

 

Фізико-хімічні властивості

 

Параметри

Значення

1.

Проникнення після прокатки [0,1 mm] при температурі 250C

281

2.

Температура кроплення [0C]

232

3.

Опірність до вимивання водою динамічним методом 790C, [%]

1

4.

Навантаження до моменту зварювання, [кг]

500

5.

Діаметр пошкодження (40 kG, 1h), [мм]

0,5

 

Увага. Фізико-хімічні параметри, представлені вище, є типовими величинами. Реальні величини розміщені на сертифікатах якості, які додаються до кожної партії товару.