Platinum Rider Cruiser 4T 15W-50

Фасовка Ціна Кількість
164.10 UAH
481.32 UAH
Сума (UAH):
0.00

Клас якості:: API: SL
JASO MA-2
Клас в'язкості: SAE: 15W-50


Загальна характеристика

Напівсинтетичне масло підходить для всіх видів мотоциклів і скутерів, в тому числі, класичних, будь-якого виробника з будь-яким робочим об'ємом. Ідеально для двоколісних транспортних засобів, виробник яких рекомендує масло з вказаними нижче класом в'язкості і якості. Завдяки технологічно розвиненою формулою HTS (High Temperature Stability) масло дозволяє максимально використовувати потужність двигуна і зменшує відкладення вуглецевого осаду під час роботи двигуна при екстремальних температурах.
Відповідає суворим обмеженням за змістом в продуктах згоряння з'єднань, токсичних для навколишнього середовища, що діють відповідно до стандарту Євро для мотоциклів.
Завдяки чудовій поєднанню облагороджувальних присадок з високоякісними базовими маслами масло гарантує стабільну роботу і ефективну мастило двигуна, коробки передач і трансмісії в будь-яких умовах експлуатації.
Масло володіє найвищими якісними специфікаціями JASO (Japanese Automotive Standards Organization) і гарантією надійності, підтвердженої мотоциклетної командою "ORLEN TEAM".

Застосування

Призначено для змащування чотиритактних двигунів мотоциклів типу Cruiser, Choper, Enduro і туристичних транспортних засобів. Відмінно виправдовує себе в V-подібних двигунах типу V-Twin. Масло може використовуватися також для мотоциклетних коробок передач і трансмісій з мокрим зчепленням.
Фізико-хімічні властивості

Параметри

Одиниці виміру

Типові значення

Клас в'язкості SAE

-

15W-50

Кінематична в'язкість при темп. 1000C

mm2 / s

16,9

Індекс в'язкості

-

140

Температура розм'якшення

0C

-27

Температура займання

0C

205

Структурна в'язкість CCS при темп. -250C

mPa * s

6300

Примітка: Вищевказані значення фізичних і хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані в сертифікаті якості, прикріплений до кожної партії продукту.