Platinum Rider Racing 2T

Клас якості:: API: TC
JASO: FD
ISO-L-EGD
Клас в'язкості:


Загальна характеристика


Повністю синтетичне масло для сучасних високооборотних двотактних мотоциклетних двигунів. Унікальна формула HTS (Hight Temperature Stability) забезпечує ефективну мастило в широкому діапазоні температур під час роботи в дорожніх умовах і занять мотоциклетним спортом. У той же час, воно гарантує низьке споживання масла і максимальний захист двигуна. Відповідає найвищим специфікаціям за якістю стандарту JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Володіє гарантією надійності мотоциклетної команди "ORLEN TEAM".
Масло чудово поєднується з паливом. Піддається чистому згорянню.
Дозування: відповідно до рекомендацій виробника двигуна, 2% в співвідношенні з паливом / 1: 50 / якщо виробник двигуна не рекомендує інакше.
Застосування

Призначено для змащування спортивних двотактних двигунів, перш за все, в мотоциклах типу cross і trial. Прекрасно виправдовує себе також в спортивних всюдиходах і двигунах скутерів і мопедів, які використовуються в професійному спорті. Придатне для змішаної і окремої мастила.
Фізико-хімічні властивості

Параметри

Одиниці виміру

Типові значення

Кінематична в'язкість при темп. 1000C

mm2 / s

6,8

Індекс в'язкості

-

160

Температура розм'якшення

0C

-35

Температура займання

0C

90

Сульфатна зола

% m / m

0,2

Увага: Вищевказані значення фізико-хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані на сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.