Platinum Rider Racing 4T 5W-40

Фасовка Ціна Кількість
416.28 UAH
918.90 UAH
Сума (UAH):
0.00

Клас якості:: API: SN / SM
JASO MA / MA-2
Клас в'язкості: SAE: 5W-40


Загальна характеристика

Повністю синтетична олива, в'язкість якої особливо рекомендована для спортивних мотоциклетних двигунів останнього покоління. Оливамає прекрасні низькотемпературні властивості, що дозволяють захищати окремі деталі двигуна навіть в найскладніших умовах експлуатації. Завдяки формулі HTS (High Temperature Stability) масло зберігає свої властивості витривалості в широкому діапазоні температур, в тому числі, під час занять мотоциклетним спортом, в той же час, забезпечуючи максимальний захист двигуна і коробки передач. Відповідає найвищим вимогам специфікації за якістю JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Володіє гарантією стійкості, підтвердженої мотоциклетної командою "ORLEN TEAM".
Масло відповідає суворим обмеженням за змістом токсичних для навколишнього середовища з'єднань в продуктах згоряння, що діють відповідно до стандарту Євро для мотоциклів.
застосування

Призначено для змащування чотиритактних двигунів спортивних мотоциклів, а також для мотоциклетних коробок передач і трансмісій з мокрим зчепленням.
Фізико-хімічні властивості

Параметри

Одиниці виміру

Типові значення

Клас в'язкості SAE

-

5W-40

Кінематична в'язкість при темп. 100C

mm2 / s

12,9

Індекс в'язкості

-

160

Температура розм'якшення

C

-33

Температура займання

C

200

Структурна в'язкість CCS при темп. -30C

mPa * s

5800

Увага: Вищевказані значення фізико-хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані на сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.