Platinum Rider Scooter 4T 5W-40

Фасовка Ціна Кількість
296.58 UAH
926.10 UAH
Сума (UAH):
0.00

Клас якості:: API: SL
JASO MA-2
Клас в'язкості: SAE: 5W-40

Загальна характеристика

Синтетична олива, технологія якого HTS (High Temperature Stability) дозволяє зберегти його чудові мастильні властивості в широкому діапазоні температур під час роботи в будь-яких умовах руху. Розроблено для двигунів, які зазвичай експлуатуються з повністю відкритою дросельною заслінкою протягом тривалого часу, і їхня робоча температура вище, ніж у порівнянних мотоциклетних конструкцій. У той же час, масло відповідає суворим обмеженням за змістом токсичних для навколишнього середовища з'єднань в продуктах згоряння, що діють відповідно до стандарту Євро для мотоциклів. Масло відповідає найвищим вимогам за якістю JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Володіє гарантією надійності мотоциклетної команди "ORLEN TEAM".
застосування

Рекомендовано для чотиритактних двигунів скутерів, мопедів, снігових скутерів, а також квадроциклів і коробок передач і трансмісій скутерів з сухим зчепленням.
Фізико-хімічні властивості

Параметри

Одиниці виміру

Типові значення

Клас в'язкості SAE

-

5W-40

Кінематична в'язкість при темп. 100C

mm2 / s

13,4

Індекс в'язкості

-

165

Температура розм'якшення

C

-30

Температура займання

C

200

Структурна в'язкість CCS при темп. -30C

mPa * s

5900

Увага: Вищевказані значення фізико-хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані на сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.