Platinum Rider Sport 4T 10W-50

Фасовка Ціна Кількість
342.48 UAH
1271.28 UAH
Сума (UAH):
0.00

Класс якості: :

​​API: SN/SM
JASO MA-2

Класс вязкості:

​​​SAE: 10W-50

 

Загальна характеристика

Повністю синтетичне масло, придатне для спортивних мотоциклетних двигунів. Технологія останнього покоління HTS (High Temperature Stability) забезпечує ефективну мастило навіть в екстремальних умовах (на спортивній доріжці і на дорозі). Оптимальний склад масла гарантує максимальний захист всіх механічних деталей, схильних до зносу, а також його низьке споживання при максимальному захисті двигуна. Відповідає суворим обмеженням за змістом в продуктах згоряння з'єднань, токсичних для навколишнього середовища, що діють відповідно до стандарту Євро для мотоциклів. Виконує найвищі вимоги щодо якості JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Володіє гарантією надійності мотоциклетної команди "ORLEN Team".
застосування

Призначено для змащування чотиритактних двигунів мотоциклів, а також для мотоциклетних коробок передач і трансмісій з мокрим зчепленням, використовуваних в професійному спорті.
Фізико-хімічні властивості

Параметри

Одиниці виміру

Типові значення

Клас в'язкості SAE

​-

​10W-50

Кінематична в'язкість при темп. 1000C

mm2/s

16,9

Індекс в'язкості

-

150

Температура розм'якшення

0C

-30

Температура займання

0C

​200

Структурная вязкость CCS при темп. -300C

mPa*s

7000

Увага: Вищевказані значення фізико-хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані на сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.