Platinum Rider V-Twin 4T 20W-50

Фасовка Ціна Кількість
312.78 UAH
657.00 UAH
Сума (UAH):
0.00

Клас якості:: API: SJ

JASO MA-2

Клас в'язкості: SAE: 20W-50

Загальна характеристика

Мінеральне масло для мотоциклетних чотиритактних двигунів з мокрим зчепленням і коробкою передач в одній масляній ванні. Завдяки технологічно розвиненому поєднанню присадок чудово справляється з роботою в двигунах під сильною термічній навантаженням і в вимогливих коробках передач, забезпечуючи безперервний захист. Гарантує зменшене відкладення вуглецевого осаду під час роботи в вкрай низьких температурах. Відповідає найвищим вимогам щодо якості JASO (Japanese Automotive Standards Organization). Володіє гарантією надійності мотоциклетної команди "ORLEN Team".

Застосування

Призначено для змащування чотиритактних V-образних двигунів типу V-Twin з великим робочим об'ємом і високою потужністю, використовуваних в мотоциклах американського і японського виробництва. Надійно для змащення мотоциклетних коробок передач з мокрим або сухим зчепленням.

Фізико-хімічні властивості

Параметри

Одиниці виміру

Типові значення

 

Клас в'язкості SAE

-

20W-50

Кінематична в'язкість при темп. 1000C

mm2 / s

17,0

 

Індекс в'язкості

-

110

Температура розм'якшення

C

-27

Температура займання

C

200

Структурна в'язкість CCS при темп. -30C

mPa * s

7500

 

Увага: Вищевказані значення фізико-хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані на сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.