Akorinol NQ

Загальна характеристика

Захисн
у моторну оливу Akorinol NQ для видалення води отримують з погонів нафти відповідно очищених, із зневоднюючими, антиокисними, антикорозійними присадками, а також присадками, які поліпшують стійкість готового продукту до утворення піни.
Ц
я моторна олива утворює тонкий масляний шар, що має хороші захисні властивості. Залежно від умов застосування, захисні антикорозійні властивості діють від 6 до 9 місяців.

Застосування

Моторна олива Akorinol NQ застосовується для зневоднення поверхонь виробів з металу після процесу обробки різанням з використанням водних та олійно-водних робочих рідин.
Використовують також для тимчасового захисту від корозії металевих виробів, деталей машин та інших елементів з металу під час складського зберігання і транспортування в умовах, коли потрібно застосування олив з низьким коефіцієнтом в'язкості, що утворює тонкий масляний шар та має хороші захисні властивості.

Фізико-хімічні властивості

 

Параметри

Одиниці

Значення

Кінематична в’язкість при температурі 20°С

мм2

9,6

Кінематична в’язкість при температурі 40°С

мм2

3,2

Температура спалаху

°С

79

Протикорозійні властивості в камері вологості після 72 годин

-

відсутність корозії

Зневоднююча здатність

-

витримує

Деемульгуюча здатність

-

витримує

 

 

УВАГА: Вище подані значення фізико-хімічних властивостей є типовими величинами. Фактичні величини подані в сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.