Platinum Multi PTF 30

Фасовка Ціна Кількість
20л 5893.20 UAH
180кг/205л 44249.88 UAH
Сума (UAH):
0.00

Клас в'язкості: SAE: 30

 

Загальна характеристика

Односезонна мінеральна трансмісійно-гідравлічна олива PTF (Power Transmission Fluid) 30 відповідає суворим вимогам Caterpillar TO-4. Вона відрізняється відмінними протизношувальними властивостями, максимально обмежує знос передач, забезпечує безшумну роботу гальм, дуже добре поєднується з матеріалами для ущільнення системи, має високу стійкість до окислення. Завдяки спеціально підібраним присадкам антиокислювального і протикорозійного впливу, поліпшує мастильні властивості і стійкість до піноутворення, олива забезпечує продовження терміну експлуатації передач і гальм.

 

Застосування

Олива Platinum Multi PTF 30 TDTO (Transmission and Drive Train Oil) призначено для роботи у важких умовах в коробках передач Powershift, приводних і гідравлічних системах важкої будівельної техніки, тягачів і навантажувачів американського виробництва. Олива використовується в літній період. ЇЇ  не можна використовувати в якості моторної оливи.

 

Standards, approvals, specifications

Відповідає вимогам:

Komatsu Dresser HMS B21-0006

Komatsu Micro-Clutch

Caterpillar TO-4

Alison C-4

 

Фізико-хімічні властивості

 

Параметри

Одиниці

Значення

клас в’язкості по SAE

-

30

кінематична в’язкість при темп. 100 °C

мм2/s

11,3

кінематична в’язкість при темп.  40 °C

мм2/s

104,5

індекс в’язкості

-

94

температура займання

°C

250

температура плинності

°C

-27

 

Примітка: Вищезгадані значення фізико-хімічних параметрів є типовими значеннями. Фактичні значення вказані в сертифікатах якості, які додаються до кожної партії продукту.