Delivery

Варіанти доставки

Зробити замовлення Ви можете цілодобово. Опрацьовується  воно протягом доби (не враховуючи вихідні тасвяткові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточненнянаявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінівдоставки. 

Відправленняздійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00.

Звернітьувагу:

-         Безкоштовнадоставка діє при замовленні на суму 1500 грн і більше. В іншому випадку вартістьдоставки оплачує Покупець.

-         Товар на відділенні транспортної компанії зберігаєтьсяпротягом 5 днів, після чого автоматично повертається відправнику.

-         Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадкужодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.

Способи доставки:

Доставка товарів по Україні здійснюється:

1.      Навідділення транспортної компанії Нова Пошта, яке не має обмежень по вазі.

2.      Власнимавтотраспортом у м. Львів та м. Київ(на умовах передоплати).Гарантуємо доставкупротягом 24 годин з моменту підтвердження замовлення.

Ми, зі свого боку, зробимо все для максимальнооперативного та зручного виконання замовлення!

Варіанти оплати

Оплата проводиться виключно в національній валюті України.

Готівковий розрахунок

·        Післяплатою -оплата вартості замовлення на відділенні транспортної компанії, яка здійснюєдоставку товару (Нова Пошта). Доставка грошей назад здійснюється за рахунокклієнта;

  • Безпосередня оплата в касу відправника.
  • Через термінал ПриватБанку.

 

Безготівковий розрахунок

  • Оплата по перерахунку

  Фізичні особи можуть сплатити замовлення через будь-який зручнийбанк. Більш детальну інформацію ви отримаєте від менеджера після оформленнязамовлення на сайті.

   Юридичнимособам необхідно надіслати виписку з єдиного державного реєстру юридичнихосіб та фізичних осіб-підприємців та свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ(єдиного податку). Після оплати необхідно надіслати скан-копію доручення, аоригінал надіслати на поштову адресу.

    Звернітьувагу! При безготівковому розрахунку вартість замовлення не змінюється!

·        Черезтермінал на касі продавця

·         Оплата черезсистему «Приват24»